Të tjera foto nga gomonia me drogë/ Mediat greke: U nis nga Vlora, cili ishte destinacioni

0Shares
0

Zbardhen detaje të reja për skafin me një sasi të madhe droge që u kap në Greqi.

Mediat greke raportojnë se skafi me drogë u nis nga Vlora. Ndërkaq, njëri nga skafistët e arrestuar rezulton me precedentë penale në Itali.

Lënda narkotike u shkarkua në një zonë shkëmbore afër zonës së Gythios, ndërsa oficerët grekë të antidrogës arritën të lokalizonin dhe arrestonin dy drejtuesit e skafit, thanë burimet policore greke.

Mësohet se lënda narkotike kishte destinacion Turqinë. Operacioni u zhvillua disa ditë më parë në Greqi.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje