Plagosja në Gjirokastër, zbulohen detajet nga ngjarja

Ndaje

U raportua me heret lidhur me nje plagosje ne qytetin e Gjirokastres. Gazetaret kane mundur te mbledhin informacione me te sakta dhe te detajuara dhe raportohet se nuk ka patur te shtena me arme, siç u tha me heret.

Sipas informacioneve qe jepen, një aksident është regjistruar sot në një fshat të Tepelenës, ku për pasojë një drejtues mjeti pasi ka shtypur një lopë, ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Valare.

Personi i plagosur, identiteti i të cilit nuk dihet, është transportuar për në spital aktualisht.

vijon..

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje