Plagoset i riu pas sherrit në Tepelenë, policia në kërkim të autorit

Ndaje

Një 25-vjeçar është plagosur me thikë në fshatin Hormovë të Tepelenës.

A.S është plagosur pas një sherri me një tjetër person.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash ndërkohë që i plagosuri është dërguar me urgjencë drejt Spitalit Rajonal të Gjirokastrës nga ku po merr ndihmën mjekësore.

Policia e Gjirokastrës është vënë në kërkim të autorit i cili mendohet se është 27-vjeçari M.K.

vijon…

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje