Tag: sherri

VIDEO+18/Të shara mes vajzave në Tiranë, pamjet e radhës nga sherri...

Pas videos së parë, ku nuk dallohej qarte nese ishte protagoniste modelja Trejsi Sejdini, ka dale nje video tjeter ne te cilen pretendohet se...

‘Unë jam komedian, ai biznesmen’, Mamaqi debat me Bes Kallakun: S’ka...

Ka plasur një debat virtual mes dy aktoreve të humorit, Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi, tashme te dy thuhet se janë konkurrentë në realizimin...

Vrasja e dy të rinjve në Patos, banori rrëfen detaje nga...

Krimi i djeshëm në Patos i kishte dhene shenjat paralajmeruese qe me herët, pas konflikteve të vazhdueshme mes familjeve Rapaj dhe SKëndaj. Sipas një banori...

EMRAT/Shkon në 2 numri i viktimave në Patos, kush janë dy...

Eshte shënuar dhe viktima e dytë nga vrasja brenda qendres shendetesore në Patos. Sipas burimeve, ëhet fjalë për të rinjtë Elis Kapaj dhe Manol...

Ndizet sërish ‘sherri’ mes vajzave të Showbizit, Kejvina-Einxhelit: Mos u shtir...

Modelja Kejvina Kthjella ka reaguar së fundmi, pas deklaratave të moderatores Enxheil Shkira, pas sherrit te bujshem qe ato patën disa javë më parë. Shkira,...

VIDEO/Sherri i bujshëm me Kejvinën dhe Oriolën, moderatorja bën hapin e...

Dy muaj më parë bëri bujë në media lajmi se tre vajzat më bukuroshe të showbizit, moderatorja Einxhel Shkira dhe modelet Kejvina Kthella e...

Sherr në Korçë, I riu përfundon në spital me dëmtime në...

Një person është plagosur mbrëmjen e sotme në Korçë në lagjen nr. 9. Sipas burimeve, mesoht se një i ri është goditur me sende të...

Largimi nga Top Channel, Florian Agalliu flet hapur për sherrin me...

Bëri bujë "sherri" per te cilen mediat folën gjatë mes Florian Agalliut dhe Ben Blushit, drejtorit te programacionit në Top Channel. Agalliu u largua nga...

FOTO/”Sherri’ me Shkëlzenin u harrua, momenti kur Rezarta Shkurta përqafon Arminën

Një sherr virtual bëri bujë para disa kohësh, debat i cili përfshiu familjet Berisha dhe Hoxha. Gjithçka nisi nga një postim i ish-kryeministrit Sali Berisha, i...

Sherr me Blushin, zbulohet arsyeja pse u largua moderatori nga Top...

Prej ditësh në mediat online po qarkullon lajmi i largimit të Florian Agalliut nga Top Channel dhe nga emisioni “Në shtëpinë tonë”. Flori dhe bashkëshortja...