I vë flakën makinës së kushëririt, prangoset nga policia

Ndaje
FOTO ILUSTRUESE

Një person është arrestuar nga policia në Kurbin, pasi i ka djegur makinen kushëririt. Burimet bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur në fshatin Gjorem.

Mësohet se dy kushurinjtë  jane konfliktuar me njëri tjetrin. Konflikti ka agravuar deri në djegjen e mjetit.

Ndërkohe që policia pasi ka konstatuar ngjarjen ka arrestatuar A Hasani nga Gjormi, i cili është dhe autori i vënies se zjarrit të mjetit të kushuririt te tij.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur ditën e djeshme në ullishten e tyre ne Gjorem.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje