Tag: mjeti

Aksident në Tiranë, gruaja përplas me makinë një person në rrethana...

Nje aksidenti i rende ka ndodhur afer qendres së kryeqytetit. Sipas informacioneve zyrtare, personi i plagosur eshte derguar ne spital. Tiranë/Informacion paraprak Me datë 12.03.2020, rreth...

Digjet “Range Rover”-i gjatë natë në Elbasan, policia jep detajet e...

Një makinë tip "Range Rover" eshte djegur në Elbasan. Sipas te dhenave te para, mjeti ishte i parkuar në rrugë pranë banesës dhe si...

“Dy maska, shishe me benzinë”, çfarë u gjet branda mjetit të...

Të tjera detaje dalin në dritë nga mjeti që u gjet i braktisur mbrëmë në afërsi të Ishmit, që mendohet se u përket autorëve...

Shkopet, mjeti del nga rruga, 4 persona përfundojnë në spital

Aksident me 4 të plagosur në aksin Burrel – Milot. Aksidenti ndodhi pranë Shkopetit, ku një mjet doli nga rruga Policia ka shkuar në vendngjarje, dhe...