Tag: Digjet

EMRI/Digjet “BMW X6” e biznesmenit të njohur në Pogradec, dyshohet e...

Makina në pronësi të biznesmenit Alfred Cenkollari është përfshirë nga flakët gjatë orëve të natës në qytetin e Pogradecit. Mësohet se makina ka qenë në...

FOTO/Makinë e djegur afër Shkodrës, dyshohet të jetë përdorur në vepra...

Një autoveturë është gjetur e djegur mesditën e sotme në rezervuarin e Shtodrit, 4 km larg qytetit të Shkodrës. Dyshohet se mjeti është përdorur në...

Përfshihet nga flakët dhe shkrumbohet plotësisht makina në Tepelenë

Një makinë është përfshirë nga flakët në lagjen “Mustafa Matohiti”, në Tepelenë. Mjeti tip “Volsvagen”, autoveturë, me targa AA966LK, ishte parkuar pas minimarket “Bilali”, ndërkohë...

Shkrumbohet plotësisht gjatë natës një makinë në Tiranë, detajet e para

Një automjet është shkrumbuar në orët e para të mëngjesit në rrugën “ Thoma Goxhaj”, në Kombinat. Sipas policisë zjarri në automjetin në pronësi të...

FOTO/Makina mbulohet nga flakët në ecje, shpëton mrekullisht drejtuesi i automjetit...

Digjet totalisht një mjet në aksin nacional Pogradec-Tiranë, në afërsi të fshatit Hudenisht. Nga informacionet paraprake mësohet se mjeti ka qenë në ecje në momentin...

Zjarri zgjati për rreth dy orë, digjet shtëpia 150-vjeçare në Theth

Një shtëpi rreth 150-vjeçare është djegur sot në parkun kombëtar të Thethit. Siç duket edhe nga videot ajo është përfshirë tërësisht nga flakët dhe...

Digjet automjeti luksoz në Vlorë, pronari: Jam me pushime, s’kam asnjë...

Një automjet është shkrumbuar nga flakët në Vlorë, mbrëmjen e së hënës. Burimet bëjnë me dije se automjeti tip Audi R8 me targa gjermane...

Shpërthim në një makinë në Durrës, çfarë kanë kapur kamerat e...

Një makinë në Durrës ka shpërthyer, ndërsa dyshohet se ishte sperkatur me lëndë djegëse. Ngjarja ndodhi rreth orës orës 03:00 të mëngjesit në rrugën ‘Ramazan...

I vë flakën makinës së kushëririt, prangoset nga policia

Një person është arrestuar nga policia në Kurbin, pasi i ka djegur makinen kushëririt. Burimet bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur në fshatin...

VIDEO/Akti provokues, minoritari grek i vë flakën flamurit shqiptar në mes...

Një minoritar grek nga Finiqi, i quajtur Manolis Vitos, ka djegur mbrëmjen e djeshme flamur shqiptar në mes të Sarandës. Aktin aspak të hijshëm e...