Përfshihet nga flakët dhe shkrumbohet plotësisht makina në Tepelenë

Një makinë është përfshirë nga flakët në lagjen “Mustafa Matohiti”, në Tepelenë.

Mjeti tip “Volsvagen”, autoveturë, me targa AA966LK, ishte parkuar pas minimarket “Bilali”, ndërkohë që është shkrumbuar tërësisht.

Mjeti tip “Volsvagen”, i cili ka qenë i parkuar, eshte në përdorim të shtetasit italian A. J.

Njoftimi i policisë:

Në lagjen “Mustafa Matohiti’’, Tepelenë, para minimarket “Balili”, ka marrë flakë i parkuar mjeti tip “Volsvagen”, autoveturë, me targa AA966LK.

Në vend shkuan menjëherë shërbimi zjarrfikës dhe ato policore, të cilat bënë të mundur shuarjen e tij.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje