EMRI/Digjet “BMW X6” e biznesmenit të njohur në Pogradec, dyshohet e qëllimshme

FOTO ILUSTRUESE

Makina në pronësi të biznesmenit Alfred Cenkollari është përfshirë nga flakët gjatë orëve të natës në qytetin e Pogradecit.

Mësohet se makina ka qenë në pronësi të pronarit të disa bizneseve mes tyre dhe një restoranti të njohur në Pogradec.

“Më datë 07.10.2020, rreth orës 04:30, në lagjen nr. 3, ka rënë zjarr në mjetin e parkuar tip “BMW X6”, në pronësi të një firme private” informon policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Dyshohet për zjarrvënie të qëllinshme dhe policia po heton në disa pista.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje