Digjet automjeti luksoz në Vlorë, pronari: Jam me pushime, s’kam asnjë konflikt

Një automjet është shkrumbuar nga flakët në Vlorë, mbrëmjen e së hënës. Burimet bëjnë me dije se automjeti tip Audi R8 me targa gjermane është djegur në parkimin e një hoteli në Vlorë.

Automjeti u përket pushuesve nga Maqedonia e Veriut, të cilet prej katër ditësh ndodhen në Vlorë. Pushuesit janë nga Kërçova e Maqedonisë dhe pronari i kësaj pronari është Burim Zyberi, i cili  thotë se nuk e di cili është shkaku dhe pse e kanë ja kanë djegur mjetin.

Kemi ardhur për pushime prej katër ditësh dhe ndodhi djegia e makinës. Nuk kemi asgjë zënkë me asnjë se di pse duhet të ndodhë kjo, unë kam ardhur për pushime. Unë jetoj dhe punoj në Gjermani”, është shprehur pronari i makinës.

Nderkaq policia po heton dhe paraprakisht po dyshon per nje djegie te qellimshme.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje