Tag: ne kerkim

DETAJE/Të shpallur në kërkim, kapen dy persona në Elbasan

Policia e Elbasanit ka arrestuar dy persona të shpallur në kërkim, për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve. Janë arrestuar D.K., 34 vjeç,  banues në ...

EMRI/ Në kërkim ndërkombëtar, pranga vlonjatit të dënuar për trafik droge

Arrestohet në Vlorë një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi është i dënuar nga gjykatat me 10 vjet heqje lirie për trafik droge. Përsoni...

Të shpallur në kërkim, ndalohen 5 persona në Vlorë

Gjatë 24 orëve të fundit Policia e Vlorës ka arritur të ndalojë 5 shtetas të cilët ishin shpallur në kërkim. Në vijim të punës së...

Shpallet në kërkim Shefqeti që të shëron përmes seksit

Shëruesi seksual i shfaqur në emisionin 'Stop' është shpallur në kërkim. Mësohet se policia e Lezhës i ka referuar materialet Gjykatës së këtij qarku për...

FOTO/ Publikohen emrat e 12 kriminelëve më të kërkuar edhe nga...

Pas Vlorës dhe Fierit, Policia e Gjirokastrës ka nxjerrë sot emrat dhe fotot e 12 personave më të kërkuar në qarkun e Gjirokastrës. Policia e Shtetit fton...

I dënuar me 11 vite burg për vjedhje në Gjirokastër, policia...

Ishte shpallur në kërkim  për vjedhje dhe vetëm ditën e sotme një 50 vjeçar është vënë në prangat e policisë. Në pranga ka rënë Adriatik...

Sherr masiv në Tiranë, 3 në spital, 3 në pranga, 5...

Një grindje masive ka ndodhur në zonën e Babrrusë në rrethinat e Tiranës, ku 11 persona janë përfshirë në sherr midis tyre. Ngjarja ka përfunduar...

Durrës/ Bënte veprime të turpshme para fqinjes së mitur, shpallet në...

Një 69 vjecar është shpallur në kërkim nga policia e Durrësit pasi dyshohet si autor i veprave të turpshme me një të mitur që...

Emri+Akuza/U helmuan 39 dasmorë, shpallet në kërkim administratori i lokalit

39 dasmorë mbetën të helmuar nga ushqimi i një restoranti në qytetin e Elbasanit. Ditën e djeshme, restoranti ''Laguna Blu'' u mbyll nga AKU...

EMRI & FOTO/ Ndalohet në kufi ish-shefi i FNSH-së, ishte person...

Ish-shefi i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë, Osman Levanaku është ndaluar në kufi pasi ishte person në kërkim. Ai ka qenë duke kaluar normalisht,...