DETAJE/Shpallet në kërkim një person i rrezikshëm në Peqin

Ndaje

Një person i rrezikshëm është shpallur në kërkim nga policia e Peqinit. Burime nga blutë e Peqinit thonë se kanë identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e dyshuar të vjedhjes së një banese.

Referuar të dhënave të bëra të ditura nga policia i shpalluri në kërkim është shtetasi me inicialet D.T., 24 vjeç.

“Në fshatin Çelhakaj, të Peqinit dyshohet se ka vjedhur banesën e shtetasit I.B., ku ka marrë një sasi të konsiderueshme parash”,- njofron policia.

Materiale hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan për veprën penale “Vjedhja”.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje