EMRI/ Në kërkim ndërkombëtar, pranga vlonjatit të dënuar për trafik droge

Ndaje

Arrestohet në Vlorë një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi është i dënuar nga gjykatat me 10 vjet heqje lirie për trafik droge.

Përsoni i ndaluar është Kasem Piluri 57 vjeç, dhe është arrestuar me qëllim ekstradimi në Itali.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje