Tag: droge

Kontrollonin sheshin ‘Shqiponja’ në shpërndarjen e kokainës, një në pranga, në...

Shpërndanin kokainë në zonën e quajtur "Sheshi Shqiponja", në Tiranë, vihet në pranga 1 shtetas dhe një tjetër shpallet në kërkim . Policia ben me...

Në pranga një 29-vjeçar, kapet ‘mat’ duke shpërndarë drogë në rrugët...

Vijojnë operacionet e njëpasnjëshme për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Vihet në pranga 29-vjeçari që posedonte dhe shpërndante lëndën narkotike. Policia...

Zbulohen mbi 100 kg heroinë në Athinë, dyshohet në banesën e...

102 kg heroinë u sekuestruan në një banesë në qendër të Athinës. Policia thotë se lënda narkotike u gjet në një banesë në vendin...

Kultivonin drogë në masë në mal, arrestohen 5 persona në Vlorë

Policia e Vlorës ka arrestuar 5 persona të akuzuar për kultivim të bimëve narkotike. Sipas uniformave blu në pranga kanë rënë A. B., 59...

EMRI/Operacion ndërkombëtar antidroge Shqipëri-Itali, mes 9 të arrestuarve dhe i riu...

Finalizohet një tjetër operacion ndërkombëtar antidrogë, për goditjen e një grupi kriminal në fushën e narkotikëve. Operacioni policor i koduar “RICAVO”, zhvilluar nga Policia italiane,...

Droni zbulon parcelat me drogë në Vlorë, prangoset kryeplaku dhe një...

Kontrollet me dron kanë zbuluar kultivimin e lëndëve narkotike në fshatrat Bolenë dhe Vërmik të Vlorës. Për pasojë janë vënë në pranga kryeplaku i fshatit...

Sekuestrohen sasi e madhe droge në zonat e Beratit, arrestohet kryeplaku...

Gjashtë persona janë arrestuar mes tyre kryeplaku i fshatit Çorrogjafë në Berat dhe një punonjëse e Policisë Bashkiake Durrës bashkë me vëllanë e saj....

FOTO/Reperi shqiptar i habit të gjithë, nxjerr pamjet nga laboratori i...

Gjiko vazhdon të mbetet ndër artistët më të veçantë shqiptarë dhe surprizon here pas here ndjekesit e tij. Sidoqoftë kësaj, në një postim në rrjetin...

EMRI/Gjenden 203 kg kanabis në Fushë-Krujë, një i arrestuar

Në kudër të operacionit të gjerë të zhvilluar nga Renea, policia dhe FNSH është arrestuar një 59-vjeçar, i cili u kap  me 203 kilogramë...

EMRAT/Operacioni ndërkombëtar “Los Blancos”, këta janë 5 të arrestuarit nga Shqipëria,...

Mes personave të arrestuar nga shkatërrimi i kartelit ndërkombëtar të drogës të goditur në 10 shtete janë në total 10 shqiptarë. 5 prej tyre janë...