FOTO/Reperi shqiptar i habit të gjithë, nxjerr pamjet nga laboratori i drogës

0Shares
0

Gjiko vazhdon të mbetet ndër artistët më të veçantë shqiptarë dhe surprizon here pas here ndjekesit e tij.

Sidoqoftë kësaj, në një postim në rrjetin social Instagram, Gjiko ka habitur 702 mijë ndjekësit e tij përmes një imazhi.

Duke marrë poza para kamerës, reperi shfaqet nga një laborator droge, ndërsa në sfond dëgjohet një prej këngëve të tij.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje