Tag: reperi

FOTO/Reperi shqiptar i habit të gjithë, nxjerr pamjet nga laboratori i...

Gjiko vazhdon të mbetet ndër artistët më të veçantë shqiptarë dhe surprizon here pas here ndjekesit e tij. Sidoqoftë kësaj, në një postim në rrjetin...

VIDEO/Stresi bën pjesë të këngës Elvana Gjatën dhe zbulon arsyen

Ditën e djeshme,reperi i njohur  Stresi solli për publikun shqiptar një projekt të ri, i cili kësaj here vinte si bashkëpunim. Ai bashkoi forcat me...

Kalon në delir reperi i njohur: 8 mijë € paguaj vetëm...

Reperi Fero nuk ka arsye pse te ankohet, kur vjen puna tek anullimi i koncerteve per shkak te pandemise. Fero u shpreh se fundmi,...

Koronavirusi prek dhe grupin e njohur Babastars

Menaxheri i grupit të njohur “Babastars”, Dekorim Sahiti, ka rezultuar pozitiv me koronavirus, lajm të cilin e ka bërë me dije përmes një postimi...

FOTO/Martohet reperi i preferuar i shqiptarëve, dalin pamjet nga dasma

Vetëm disa javë më parë, Mc Kresha zbuloi se ishte ne nje lidhje disa vjeçare me një vajzë duke i surprizuar te gjithe. Burimet...

Pas deklaratave të bujshme, Pornhub i ofron vajzës së reperit $1...

Bëri bujë deklarata e reperit me famë botërore, T.I. i cili u shpreh se e shoqëron çdo vit të bijën, Deyjah Harris, te gjinekologu...

FOTO/Reperi shokon me deklaratat e tij: Shkoj tek doktori bashkë me...

Reperi i njohur T.I thotë se ka në kontroll virgjërinë e vajzës së tij dhe kete e deklaron me mburrje. Daily Mail shkruan se...

FOTO/Reperi i njohur bën manovra të rrezikshme në autostradën Tiranë-Durrës, përplas...

Një reper i dëgjuar në vendin tonë ka përplasur 2 automjete lukzose dhe më pas është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes me mjetin...

FOTO/Stresi futet në telashe, probleme me ligjin dhe në Kosovë

Telashet nuk kanë të mbaruar për Stresin. Reperi sapo ka dalë nga burgu, por së fundmi është përfshirë në një aksident në Kosovë. Reporteri.net mëson...

FOTO/Reperi shqiptar suprizon fansat: Hidhuni një sy atleteve “Nike” me shqiponjën...

Reperi Gashi, ashtu sikurse Dua, Rita dhe Bebe, e kanë treguar gjithnjë dashurinë për Shqipërinë. Së fundmi në festivalin "Sunny Hill", reperi u shfaq...