FOTO/Reperi shokon me deklaratat e tij: Shkoj tek doktori bashkë me vajzën për të kontrolluar virgjërinë e saj

Ndaje

Reperi i njohur T.I thotë se ka në kontroll virgjërinë e vajzës së tij dhe kete e deklaron me mburrje. Daily Mail shkruan se gjatë një interviste në episodin ‘Life Hacks’m,  T.I u pyet për marrëdhënien që ka me të bijën dhe a diskuton me të rreth raporteve seksuale.

Ai tha se shkon me të bijën tek gjinekologu për të kontrolluar nëse virgjëria e saj është ende e paprekur, madje shprehet krenar që në ditëlindjen e saj të 18-të, Deyjah është ende e ‘paprekur’.

Më thotë, ‘Zotëri, që të ndaj me ju këtë informacion, duhet të…’ Dhe unë pyes, ‘Deyjah, duhet të firmosësh këtu që mjeku të më informojë. Ka ndonjë gjë që s’duhet ta di unë? E sheh doktor? S’ka asnjë problem”, u shpreh ai.

Por kur u pyet nëse e bën të njëjtën gjë me djalin e tij 15 vjeçar, ai thotë që jo, madje pohon që i biri është aktiv seksualisht, raporton “Daily Mail”.

Kjo shkaktoi irritim tek fansat e tij në rrjetet sociale duke e quajtur atë hipokrit. Sipas tyre, reperi ishte duke shkelur privatësinë e vajzës së tij.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje