Pas deklaratave të bujshme, Pornhub i ofron vajzës së reperit $1 mln për të humbur virgjërinë në kamera

Ndaje

Bëri bujë deklarata e reperit me famë botërore, T.I. i cili u shpreh se e shoqëron çdo vit të bijën, Deyjah Harris, te gjinekologu për t’i kontrolluar himenin dhe për “t’u siguruar se është ende e virgjër.”

Nga kjo deklaratë,  njerëzit filluan të përhapnin thashetheme se PornHub i ka ofruar Deyjah një milionë dollarë që të humbasë virgjërinë ekskluzivisht për kamerat e tyre.

Për fat të mirë, thashethemi nuk është i vërtetë. “Nuk ka asgjë të vërtetë rreth këtij thashethemi,” tha zv. presidenti i PornHub për The Shade Room.

“Nisi si një meme e edituar në rrjetet sociale dhe me shpejtësi u përhap në Tëitter. Le të tregohem sa më i qartë. PornHub nuk i ka ofruar dhe nuk ka ndërmend të ofrojë para për diçka të tillë.”

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje