Kalon në delir reperi i njohur: 8 mijë € paguaj vetëm berberin, nuk këndoj poshtë shifrës…

Reperi Fero nuk ka arsye pse te ankohet, kur vjen puna tek anullimi i koncerteve per shkak te pandemise. Fero u shpreh se fundmi, duke kaluar ne delir, se perpos koronavirusit, ai nuk shkon ne koncerte, nese pagesa eshte poshte pritshmerive te tij.

Përmes një interviste skype për emisionin “ Vizioni i Pasdites” ai ka ndarë një histori ku është ndjerë i ofenduar me shifrën 7 mijë € dhe se kërkon shumë më shumë se aq.

Unë i kam anuluar koncertet 6 muaj para karantinës sepse kam qenë duke u marrë me albumin tim të dytë. Nesë Fero nuk e merr cmimin që e do në koncert, Feron kurrë nuk ka me e pa më në koncert. Kurrë në jetë nuk e sheh Feron me këndu nëse nuk e merr cmimin që ai e do. Ishin disa data dhe grupi i menaxherëve që merren me data më thanë që nuk mund të paguajnë më shumë se 6-7 mijë eruo. I thashë ‘shnosh’ herët e tjera. Unë i lypi 8-9 mijë euro me i pre flokët smuna me shku në koncerte”, u shpreh këngëtari.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje