VIDEO/Stresi bën pjesë të këngës Elvana Gjatën dhe zbulon arsyen

Ditën e djeshme,reperi i njohur  Stresi solli për publikun shqiptar një projekt të ri, i cili kësaj here vinte si bashkëpunim.

Ai bashkoi forcat me reperin Finem, për të sjellë së bashku këngën e re të titulluar “Gazi n’fund”.

Brenda 24 orëve, kënga i ka kaluar 700 mijë klikime në Youtube dhe Stresi duket se eshte shuem krenar per kete projekt te ri.

Në një pjesë të këngës reperi ka përmendur emrin e Elvana Gjatës. Vetë ai në një postim në Instagram ka shpjeguar pse e ka thënë emrin e këngëtares në projektin e tij.

“Fuck fake rapper Love Elvana Gjata”- thuhet në këngë, ndërsa Stresi ka shtuar: “Më mirë dëgjoj Elvana sesa do fake”.

Pra, ky ka qenë një vlerësim për këngëtaren, duke deklaruar hapur se Elvana është një ndër artistet e tij të preferuara shqiptare.

https://www.instagram.com/p/CDwGGkDJkZt/?utm_source=ig_embed

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje