Akuzohej dhe kërkohej nga policia për përdhunim, pranga 35-vjeçarit në Shkodër

Ndaje

Sipas policisë shtetasi me iniciale K. Rr. 35 vjeç, ishte shpallur në kërkim në prill të 2019-ës ”, për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”.

”Ky shtetas ishte i shpallur në kërkim, pasi Gjykata e Shkallës së Parë Tiranë, në datën 25.04.2019, i ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”, informon policia.

Kapja e tij u bë nga forca e posaçme “Shqiponjat” e DVP Shkodër.

Personi iu dorëzua shërbimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 6 Tiranë, për veprime të mëtejshme.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje