Tag: ne kerkim

DOKUMENTI/Agim Kajmaku në kërkim, gruaja fiton tenderin e Ministrisë së Brendshme

Ndërkohë që autoritetet kanë shpallur në kërkim dhe janë në ndjekje të ish kryetarit të bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku fiton tenderin për mirëmbajtjen e...

EMRAT/Policia shpall në kërkim 2 të rinjtë shqiptarë, ekzekutuan ish-snajperistin kurd

Policia britanike ka shpallur në kërkim dy te rinj shqiptarë në lidhje me vdekjen e një ish snajperisti kurd në Hartlepool. Hemwand Ali Hussain, 30...

I fejuari në kërkim për vrasje, “Gangsterja e Elbasanit”: Jam diva...

“Miss Universe Albania”, e etiketuar në media si “Gangsterja e Elbasanit”, ka pushtuar mediat së fundi duke u shndërruar në “personazhin” kryesor të kronikës...

Të shtëna me armë gjatë natës në Bulqizë, mbetet i plagosur...

Vazhdojnë të shënohen ngjarje kriminale në vend, kete herë në Bulqizë. Sipas informacioneve mësohet se gjatë natës ka pasur të shtëna me armë zjarri...

Plagosja e 48-vjeçarit në mesnatë, policia e Korçës zbardh ngjarjen: Shpallet...

Policia e Korçës ka arritur të zbardhë një ngjarje kriminale të ndodhur mbrëmjen e djeshme. Mësohet se një 48-vjeçar ka mbetur i plagosur me...

Nga akuzat për përdhunim e deri tek rrëmbimi, kapet i riu...

Një 30-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Tiranës pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për akuzën e përdhunimit. Bëhet fjalë për shtetasin...

FOTO/2 korçarët në listën e INTERPOL, të shpallur në kërkim për...

NTERPOL sot ka shpallur listën me 7 më të kërkuarit, ku mes tyre janë edhe dy shqiptarë. Siç bëhet e ditur në faqen zyrtare të...

DETAJE/Shpallet në kërkim një person i rrezikshëm në Peqin

Një person i rrezikshëm është shpallur në kërkim nga policia e Peqinit. Burime nga blutë e Peqinit thonë se kanë identifikuar dhe shpallur në...

DETAJE/Të shpallur në kërkim, kapen dy persona në Elbasan

Policia e Elbasanit ka arrestuar dy persona të shpallur në kërkim, për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve. Janë arrestuar D.K., 34 vjeç,  banues në ...

EMRI/ Në kërkim ndërkombëtar, pranga vlonjatit të dënuar për trafik droge

Arrestohet në Vlorë një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi është i dënuar nga gjykatat me 10 vjet heqje lirie për trafik droge. Përsoni...