Tag: kapet

Goditen dy shpërndarësit e kokainës në Durrës

Policia e Durrësit ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, duke vënë në pranga dy persona. Të...

Pranga 30-vjeçarit në Durrës, u kap me heroinë e kokainë, gati...

Arrestohet një 30-vjeçar në Durrës për shpërndarje heroine. Polica ka bërë të mundur prangosjen në flagrancë të shtetasit A. Dh, 30 vjeç, banues në lagjen...

DETAJE/Kapet ‘hajduti’ në Tiranë, lista e sendeve që vidhte në vende...

Policia ka arrestuar një 38-vjeçar, të dyshuar për një sërë vjedhjesh. Burime zyrtare tregojne se jane sekuestruar dhe një pjesë e sendeve të vjedhura. Policia...

Arrestohet më në fund një nga autorët e grabitjes së çiftit...

olicia ka vënë në pranga një prej autorëve të dyshuar të plagosjes dhe grabitjes së çiftit Laze, ngjarje e ndodhur disa javë më parë...

EMRI/”Vrasje, grabitje dhe drogë në Greqi”, kapet vlonjati i shumëkërkuar në...

Një 47-vjeçar nga Vlora është arrestuar, pasi ishte shpallur në kërkim për disa vepra penale në shtetin grek. Në kuadër të operacionit të koduar "Bianco",...

EMRI/Kapet shqiptari i arratisur nga burgu, po festonte ditëlindjen e ish-të...

Ka zgjatur 8 muaj arratia nga burgu e të riut shqiptar Ervis Markja. Ky i fundit kishte arritur të largohej nga një burg në...

“A keni ligj për të drejtat e njeriut?”, ‘Eskobari turk’ kërkon...

Faruk Baybašin u arrestua në Tiranë me qëllim ekstradimin në Franca ndërsa ka dalë sot para gjykatës ku ka kërkuar të lirohet. Ai është dënuar...

Nga Benz-i tek Volkswagen, në pranga autori i djegies së tetë...

Zbardhen një sërë rastesh të zjarrvënies me qëllim. Në pranga 26-vjeçari, si autor i dyshuar i këtyre rasteve. Policia e Durresit njofton se mesditën...

‘6 Janari’/Sfiduan temperaturat minus dhe erërat e forta, të rinjtë në...

Temperaturat e ulëta në Korçe nuk i kanë penguar besimtarët të hidhen në ujë për të kapur kryqin e fatit.  Ne disa qytete eshte...

Kapet në Tiranë 35-vjeçari i shumëkërkuar, anëtar i një bande kriminale...

Vihet në prangat e policisë një 35-vjeçar, i kërkuar nga drejtësia italiane për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve. Në vijim të punës për kapjen...