Tag: kapet

VIDEO/Gomonia 11 metra e trafikut ndërkombëtar të drogës Shqipëri- Itali

Detaje të tjera janë zbuluar nga operacioni i madh anti-drogë në Shqipëri dhe Itali, nga i cili i arrestuan 37 persona, ndërsa u sekuestrua...

Kapen 40 milion euro lëndë narkotike, mbi dhjetra të arrestuar në...

37 persona janë arrestuar në Itali dhe Shqipëri gjatë një operacioni të Departamentit të Antimafias Italiane dhe i autoriteteve shqiptare, të cilat ishin koordinuar...

Kërkohej prej 5 vitesh nga policia, kapet 44-vjeçari nga Berati, zbardhen...

Policia e Beratit ka vënë në pranga një 44 vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim për kultivim të lëndëve narkotike. I ndaluari është Sazan...

EMRI/Kapet 37-vjeçari në Vlorë, i dënuar për disa vepra të rënda...

Një 37-vjeçar, i dënuar për disa vepra penale në Itali ka rëne në pranga. Në bashkëpunim me Interpol Tirana, policia e Vlorës ka arrestuar...

Presidenti i Austrisë shkel rregullat e daljes, kapet nga policia në...

Presidenti i Austrisë Alexander Van der Bellen ka kërkuar falje pasi qëndroi në një restorant përtej orarit zyrtar te lejuar, nga ora 23:00. Ai mbeti...

EMRI/Shqiptari kërkohej në Itali për trafik droge, kapet në qytetin e...

Kapet dhe arrestohet me qëllim ekstradimi drejt Italisë, 39-vjeçari i dënuar për trafikim të lëndëve narkotike. Gjatë 4-mujorit të parë të vitit 2020, nga DVP...

EMRI/“Shqiponjat” i vihen pas të shumë kërkuarit në Tiranë, 34-vjeçari me...

Policia ka arrestuar një person të shumë kërkuar, i cili është me precedentë të theksuar kriminalë. Bëhet fjalë për një 34 vjeçar, i cili...

I kërkuar ndërkombëtarisht nga Italia, arrestohet dibrani, pjesë e organizatës kriminale

Policia e Dibrës ka arrestuar një 35-vjeçar me qëllim ekstradimin drejt shtetit italian. Në pranga ka rënë B. A.(V), 35 vjeç, banues në Peshkopi,...

I dënuari për vjedhje në Itali kishte 4 emra, arrestohet në...

Një I dënuar në Itali me 10 vite burg për "Vjedhje në rrethana rënduese” është arrestuar në Tiranë. Shkëlqim Çela (Çypi), lindur dhe banues në...

EMRI/Arratiset nga burgu në Tepelenë, i zgjat fare pak ‘liria’

Ka zgjatur vetëm disa minuta liria e një të burgosuri të arratisur nga burgu i Bënçes në Tepelenë. 30-vjeçari u arrestua vetëm 300 m...