Tag: kapet

FOTO/Operacion ndërkombëtar, kush është “bosi” shqiptar i kokainës që u arrestua...

Një operacion i madh anti-drogë është finalizuar mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Prokurorët e Posaçëm kanë lëshuar 5 urdhër arreste, 3 prej të cilëve...

EMRI /Vrasje në Tiranë, “dezertori” lë të vdekur 61-vjeçarin

Ndalohet një 37-vjeçar, për veprën penale “Vrasja”. 37-vjeçari i dënuar më parë për Dezertim nga shërbimi Ushtarak. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr.3, me marrjen...

Shpërndanin heroinë, kapet “koka” e grupit kriminal në Tiranë dhe dy...

Policia e Tiranës ka sekuestruar rreth 2 kilogramë heroinë, duke arrestuar tre poseduesit e saj, si dhe shpallur në kërkim një tjetër. Mësohet se organizatori...

EMRI/Një nga më të kërkuarit në Shqipëri, kapet në Han të...

Kapet në PKK Hani i Hotit dhe vihet në pranga një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar , i dënuar me burgim të përjetshëm...

Merr fund arratia, bie në pranga autori i vrasjes së 23-vjeçarit...

Arrestohet Stjuart Smakaj, autori i dyshuar i vrasjes së 23-vjeçarit, Gledis Kraja në Shkodër. Mësohet se arrestimi i tij është bërë nga policia e...

Kapet 32-vjeçari me rrezikshmëri të lartë në Sarandë, veprat penale që...

Një 32-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Sarandës, pasi një ditë më parë dyshohet se është konfliktuar fizikisht dhe ka kanosur shtetasin...

EMRI/Kthehej nga Brukseli për pushime, kapet në Muriqan vlonjati i kërkuar...

Kapet në Muriqan një shqiptar i kërkuar për llogari të drejtësisë italiane. 44-vjeçari Elton Isufi alias Mateo Meto, i dënuar në Itali me 11 vite...

Vrasja e Gëzim Saraçit në Gjirokastër, policia kap autorin: 33-vjeçari ndërroi...

Mihal Thimjo, 33-vjeçari që vrau me sende të forta 57-vjeçarin Gëzim Saraçi në Gjirokastërështë arrestuar pas 6 orëshkërkime nga uniformat blu. Në njoftimin zyrtar të...

Kapet i riu që ishte shpallur në kërkim, policia zbulon pse...

Nje person i shpallur ne kerkim eshte arrestuar nga policia ne Durres. Kapet dhe vihet në pranga një shtetas i shpallur në kërkim në...

EMRI/Kapet i shumëkërkuari në Shijak, ja për çfarë akuzohet

Ishte shpallur në kërkim për plagosje dhe armë mbajtje pa leje, kapet autori në Shijak. Specialistët e krimeve në komisariatin e policisë Shijak arrestuan, Alvaro...