EMRI/Kapet i shumëkërkuari në Shijak, ja për çfarë akuzohet

0Shares
0

Ishte shpallur në kërkim për plagosje dhe armë mbajtje pa leje, kapet autori në Shijak.

Specialistët e krimeve në komisariatin e policisë Shijak arrestuan, Alvaro Jasharin, i cili rreth një muaj më parë, pas një sherri banal ka plagosur me armë zjarri, 28 vjeçarin Henri Isai.

28 vjecari, u plagos në këmbë, fatmirësisht pa pasoja të rënda për shëndetin.

Ngjarja ndodhi në zonën pranë stadiumit në Shijak.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje