Tag: i shumekerkuari

EMRI/Kapet i shumëkërkuari në Shijak, ja për çfarë akuzohet

Ishte shpallur në kërkim për plagosje dhe armë mbajtje pa leje, kapet autori në Shijak. Specialistët e krimeve në komisariatin e policisë Shijak arrestuan, Alvaro...

I dënuari për vjedhje në Itali kishte 4 emra, arrestohet në...

Një I dënuar në Itali me 10 vite burg për "Vjedhje në rrethana rënduese” është arrestuar në Tiranë. Shkëlqim Çela (Çypi), lindur dhe banues në...

EMRI/I shumëkërkuar në Itali, kush është 52-vjeçari që u arrestua në...

Burime zyrtare nga policia bejne me dije se eshte kapur dhe ndaluar Kapet një tjetër person i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Nga forcat operacionale të...

I shpëtoi disa atentateve, lihet në burg “i rrezikshmi i Tiranës”

Gjykata e Durrësit dha masën e sigurisë arrest me burg për shum të kërkuarin Elvis Gaçaj, i arrestuar  gjatë një operacioni për armëmbajtje pa...

VIDEO/Parandalohet vrasja në Tiranë, si u kap nga policia shkodrani i...

Një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore është vënë në pranga nga policia, duke parandaluar kështu një vrasje. Bëhet fjalë për shtetasin Sadetin Erkoçeviq, një...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, kapet 37 vjeçari në Elbasan, akuzat...

Një 37 vjeçar ishte shpallur kërkim ndërkombëtar nga policia për një sër akuzash të cilat rëndojnë mbi të. Policia e Elbasanit  ka bërë të mundur...

Forcat speciale prangosin të shumëkërkuarin në Elbasan, ja emri

Forcat speciale kanë organizuar një operacion sekret në Elbasan për të arrestuar një person të kërkuar prej vitesh.  “Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë nga...