Tag: SHIjak

VIDEO/Qytetari i paralizuar 9 muaj pas tërmetit: Jam në borxhe deri...

Përfaqësuesi i Partisë Demokratike, Dorjan Teliti ishte në Shijak ku u ndal tek banesa e rrënuar nga tërmeti e shteasit Rasim Shahini, banor i...

DETAJE/Qëlloi me armë ndaj dy të rinjve dhe u largua, kapet...

Një 33-vjeçar u vu në pranga nga policia e Durrësi, pasi qëlloi me armë zjarri dhe u largua nga vendngjarja. Ngjarja ndodhi më datën 02.07.2020,...

EMRI/Kapet i shumëkërkuari në Shijak, ja për çfarë akuzohet

Ishte shpallur në kërkim për plagosje dhe armë mbajtje pa leje, kapet autori në Shijak. Specialistët e krimeve në komisariatin e policisë Shijak arrestuan, Alvaro...

EMRAT/OFL në Shijak dhe Tiranë, 3 të dënuarve për vrasje dhe...

OFL u ka kërkuar deklarimin e pasurisë 3 të dënuarve të tjerë për vepra të rënda penale, përfshirë vrasjen, shkatërrimin e pronës dhe pjesëmarrjen...

EMRAT/Pengmarrja e Jak Prengës, policia arreston 3 anëtarë të familjes Hajri...

Policia e Tiranës ka vënë në pranga tre persona si të dyshuar për pengmarrjen e Jak Prengës pak ditë më parë në zonën e...

VIDEO/Qentë nuk pushojnë se lehuri kur kalon Rama, kryeministri i pagëzon...

Qentë mesa duket janë kthyer në `hall` për kryeministrin Rama, teksa shëtit dhe kryen takimet e tij rituale nëpër zonat e dëmtuara nga tërmeti. Teksa...

Detaje nga operacioni i sotëm në Shijak, nga vinte kokaina, 3...

Tri të arrestuar ishte bilanci i sotëm nga operacioni i fundit policor në Shijak. Policia njoftoi arrestimin e Luan Bodlli, 41 vjeç, Florenc Mema,...

FOTO/Policia jep detaje të operacionit në Shijak, kush janë të arrestuarit

Policia ka dhene detajet zyrtare te operacionit që raportuam pak me heret ndaj kapjes se 3 personave ne Shijak të kerkuar per trafik droge. Sipas...

Aksion i policisë në Shijak, pranga 3 personave të shpallur në...

Forcat RENEA kanë finalizuar nje operacion bliz, ku jane vene ne ndjekje te disa personave te shpallur ne kerkim nderkombetar. Ndonëse ende nuk ka informacione...

FOTO/Thirrje urgjente nga Shijaku, përfaqësues të PD në terren: Autoritetet të...

Vemendja eshte perqendruar në Thumanë dhe në Durrës, por ka dhjetera banesa dhe pallate ne zonat e tjera afër Durrësit të cilat janë klasifikuar...