Tag: kapet

Qytetarët e denoncojnë në polici, vlonjati kapet në flagrancë, çfarë iu...

Policia në Vlorë ka rene në gjurmë e një të riu i cili u kap me doz droge. 28 vjeçari është denoncuar nga qytetarët se...

FOTO/Nga Shqipëria do shkonte në Europë, sekuestrohet 500 kg marijuanë

Policia ka sekuestruar rreth 500 kg marihuanë në pikën kufitare të “Tabanoc” të Maqedonisë së Veriut, e cila ishte e fshehur në bunkierë specialë. Nga...

Qëlloi për vdekje 62-vjeçarin në sy të fëmijës, vetëdorëzohet autori i...

Policia bën me dije se është vetëdorëzuar autori i vrasjes që ndodhi në Tiranë pak para ditësh. Sipas burimeve zyrtare, shtetasi I. M., 61 vjeç,...

Sërish në Vlorë, kapet gomonia më e madhe e kohëve të...

Sërish vemendja është në qytetin e Vlorës, ku një tjetër ngjarje është shënuar këtë të dielë. Një gomone e fuqishme është kapur  nga policia pak...

Sekuestrohet një tjetër sasi droge, në pranga 3 persona

Policia kufitare ka kapur 15 kilogramë drogë në portin e Durrësit, ndërsa në pranga kanë rënë 3 shtetas nga Kosova dhe Serbia. Në njoftimin e...

Kapen 77 kg drogë në kufirin greko-shqiptar, në pranga shoferi i...

Një tjetër sasi droge është kapur këtë mëngjes. Bëhet fjalë për 77 kg e llojit marijuanë. Droga u kap në kufirin greko-shqiptar. Sasia e lëndës narkotike...

VIDEO/Hidhet nga dritarja për t’i shpëtuar policisë, bie drejt e në...

Përpjekja e një shitësi për ti shpëtuar policisë dështoi. Këto janë pamjet sesi i riu nuk i shpëtoi dot policisë dhe pse tentoi. Ai u...