Tag: ina zhupa

FOTO/Zëdhënësja e PD zbulon fake news e Veliajt: Nuk ka matje...

Zedhenesja e PD, Ina Zhupa shkruan se fundmi se Kryebashkiaku i Tiranes, Erion Veliaj me qellim perdor fake news për cilësinë e ajrit të...

FOTO/Denoncimi nga PD: Rama dhe Veliaj kontraktuan Edmond Begon për të...

Edhe zëdhenesja e PD, Ina Zhupa ka sqaruar me tej dhe hollesisht ate qe pritet te ndertohet ne sheshin Skenderbej. Ne nje deklarate per mediat,...

ZHUPA/ Veliaj po pastron provat e krimit me administratorin e Zall...

Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa tha sot se Erion Veliaj po zhduk provat e krimit tek Teatri me kompaninë e administratorit të Zall-Herit. Veliaj po...

VIDEO/Zëdhënësja e PD zbulon mashtrimin e Erion Veliajt: Teatri nuk u...

Sipas zedhenes se PD, Ina Zhupa, kryebashkiaku i Tiranes, serish ka mashtruar me deklaratat e tij per Teatrin Kombetar. Ajo ka arritur te zbuloje se...

“Vendi do te kete renien me te madhe ne rajon, -9%”

Zedhensja  e PD, Ina Zhupa ka komentuar sot raportin e BERZH per Shqiperine. Ja si doli përsëri zbuluar kllouni në krye të qeverisë. Vendi...

FOTO/Korsi biçikletash tek ‘Myslym Shyri’, Zhupa: Veliaj shkeli ligjin! Dëmton rëndë...

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa ka reaguar në rrjetet sociale lidhur me nje vendim qe eshte marrë së fundmi nga Bashkia Tiranë, me...

“Veliaj nuk pastron Tiranen gjate epidemise se koronavirusit”

Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa publikon videon: Ja si mashtroi Veliaj për pastrimin e Tiranës gjatë epidemisë me koronavirus Pesë herë në ditë premtoj Veliaj...

Zhupa kërkesë Veliajt: Asnjë qindarkë për dezinfektimin e Tiranës, u jep...

Nje shqetesim i jashtezakonshem, ne keto dite te ketij virusi, eshte dhe pasteria dhe higjeina, te cilen qytetaret e Tiranes nuk po e shikojne...

FOTO/”Mjaft me fashat orare”, Zhupa publikon radhët e gjata: Vetëm me...

Që prej momentit kur Kryeministri Edi Rama urdheroi masat e rrepta te daljes se kembesoreve, situata nuk duket te jete premtuese apo favorizuese per...

Zhupa: Veliaj te pezulloje taksat lokale qe paguhen deri me 20...

Zedhenesja e PD, Ina Zhupa i kerkoi sot Bashkise te vendose pezullimin e kestit te pare te taksave vendore, qe paguhet deri ne 20...