“Vendi do te kete renien me te madhe ne rajon, -9%”

Ndaje

Zedhensja  e PD, Ina Zhupa ka komentuar sot raportin e BERZH per Shqiperine. Ja si doli përsëri zbuluar kllouni në krye të qeverisë. Vendi do ketë krizën me të thellë ne rajon me -9% rënie, deklaron Zhupa.

Postimi i Zhupes:

Të fundit në rajon për paketën ekonomike, të fundit për mbështetjen ndaj qytetarëve dhe biznesit, por të parët për papunësinë dhe rënien ekonomike.

Për 7 vjet me radhë, RAMAVIRUSI e ka gërryer ekonominë dhe mirëqenien e shqiptarëve. Pandemia ekonomike ka nxjerrë lakuriq RAMAVIRUSIN dhe gjithë korrupsionin, mashtrimet dhe dështimet e tij në kurriz të shqiptarëve.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje