Tag: ina zhupa

PD publikon videon, prova që tregon betonizimin e parkut të liqenit

Pas denoncimit të disa ditëve më parë, ku u vërtetua me dokumenta se në një pjesë të gardës, është planifikuar të ndërtohet një kullë...

FOTO/Krimi mjedisor i radhës në Tiranë nga Veliaj-Rama, PD zbulon ndërtimin...

Në një deklaratë për mediat, zëdhënësja e PD, Ina Zhupa ka sjellë prova të reja që faktojnë se Rama dhe Veliaj po përgatisin “krimin...

VIDEO/Dështimi i Veliajt me ujin në Tiranë, Zhupa: Më shumë para,...

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, në një postim në rrjetin social facebook tregon për një mashtrim tjetër të Veliajt. Sipas saj, në fundin e...

VIDEO/Zhupa:Gjyqtarja e Apelit Vlorë, kamikaze e Ramës për kapjen e sistemit...

Deklarata e zëdhënëses së partisë demokratike përqëndrohet tek procesi i vetting-ut. Sipas saj, ky është një proces tashmë i shndërruar në një proces korruptiv...

Zëdhënësja e PD, surprizë përshkrimi për Bashën

Ina Zhupa, zëdhënësja e Partisë Demokratike i ka dhënë mundësinë publikut që të dijë dicka më tepër nga jeta e saj private gjatë një...

PD: Turp për PS t’ia ruajë nderin Elisa Spiropali

“Shkrimi i publikuar në Mother Jones, një media ekstremiste e majtë e njohur për qëndrimet e saj anti-Trump, është financuar nga Edi Rama me...