Tag: grabitje

Grabitje me armë në Finiq, çifti i të moshuarve lidhen dhe...

Një grabitje me armë është shënuar dje në Finiq të Sarandës. Tre persona të maskuar dhe të armatosur kanë hyrë mbrëmjen e djeshme në...

Grabitje në mes të ditës në Durrës, autori me maskë

Një pikë dhënie kredie është grabitur në qytetin e Durrësit. Mesohet se pronari ka informuar policinë 40 minuta me vonesë. Grabitësi ka qenë i maskuar. Nga...

EMRI/”Vrasje, grabitje dhe drogë në Greqi”, kapet vlonjati i shumëkërkuar në...

Një 47-vjeçar nga Vlora është arrestuar, pasi ishte shpallur në kërkim për disa vepra penale në shtetin grek. Në kuadër të operacionit të koduar "Bianco",...

Grabitje me armë zjarri në Krujë, dy persona marrin xhiron ditore...

Një grabitje me armë zjarri ka ndodhur dy ditë më parë në Krujë. Sipas policisë, dy persona nën kërcënimin e armës së zjarrit, i...

Zbardhet grabitja e parave në Kamzë, arrestohet kushëriri i pronarit të...

Policia ka zbardhur një grabitje të datës 6 Nëntor, ku u raportua se ne banesën e një shtetasi u vodhën 2 milione lek. Sipas policisë,...

LAJM I FUNDIT/Grabitet forcërisht makina e “Security” në autostradën Tiranë-Durrës

Një grabitje ka ndodhur këtë mesditë në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se është grabitur me forcë një makinë e “Security Spartan”, në...

Grabitet biznesmeni në Sarandë, maskat marrin bizhuteri dhe ia mbathin

Persona të paidentifikuar kanë hyrë mbrëmjen e djeshme ne banesën e një biznesmeni në qytetin Sarandës duke grabitur sende me vlerë. Grabitja ka ndodhur kur...

Vidhet banesa e biznesmenit në Elbasan, ja sa para morën hajdutët

Një banesë është vjedhur pasditen e të dielës në qytetin e Elbasanit. Bëhet fjalë për shtëpinë e biznesmenit Lutfi Bici, në Elbasan që ka...

DETAJE/Dhunohet çifti në Tiranë, maskat u grabisin makinën në kërcënimin e...

Një ngjarje e rende është regjistruar në Tiranë, teksa ka ndodhur një grabitje me armë. Konkretisht, grabitja ka ndodhur ne autostraden Tirane Durres afër Casa...

Tentohet grabitja, hajduti plagos me çekiç shitësen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Një hajdut ka tentuar te grabise një dyqan në lagjen ‘5 Maji’ në Elbasan. Por nga kundërshtimi...