Grabitet aktorja shqiptare, hajdutët marrin orat e floririt

Ndaje

Një grabitje e bujshme ndodhi mbrëmjen e së hënës në Prishtinë. Mediat e Kosovës shkruajnë se një person i armatosur ka hyrë në banesën e aktores Arta Elezaj. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:45.

Autori ka hyrë në banesë kur aty ndodhej aktorja dhe një shoqe e saj. Arta jentonte në shtëpi së bashku me një person tjetër, emri i të cilës nuk bëhet me dije për arsye konfidenciale.

Në raportin e policisë thuhet se janë grabitur vetëm stoli ari dhe dy ora të shtrenjta. Më pas autori është larguar në drejtim të paditur. Deri tani aktorja nuk ka bërë komente.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje