Grabitje me dhunë në Fier, tre persona vjedhin xhiron ditore të një dyqani

Ndaje

Një dyqan lulesh është grabitur lagjen ” Kastriot” në Fier” pranë gjimnazit “Janaq Kilica” .

Tre persona kanë shkuar në dyqan ku njëri prej tyre ka hyrë brenda, ndërsa dy të tjerët e prisnin jashtë.

Personi që ka hyrë brenda ambienteve të dyqanit ka shkuar me forcë te sirtari ku mbaheshin lekët dhe ka vjedhur xhiron ditore prej 150 mijë lekë të vjetra.

Të rinjtë kane qene pa maska dhe pa armë e menjëherë zonja e dyqanit ka njoftuar policinë. Vendi nuk vëzhgohet nga kamera.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje