Grabitje spektakolare në Tiranë, sa para u morën në kasafortën e biznesit

Ndaje

Është grabitur gjatë natës një firmë reklamash në zonën e Kodër Kasharit në Tiranë.

Persona ende të paidentifikuar nga ana e policisë kanë vjedhur kasafortën e kësaj kompanie, ndërkohë që paraprakisht mësohet se brenda saj kanë qenë rreth 2 milionë lekë të vjetra.

Pòlicia ka sekuestruar kamerat e sigurisë së subjektit në fjalë, dhe po punon për identifikimin e autorëve.

Dyshimet janë se personi në fjalë të jetë ndihmuar nga punonjës të vetë firmës, ndërkohë që hetimet vijojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje