Tag: flake

Merr flakë makina në Korçë, si shpëtuan çifti me fëmijën 7-vjeçar

Sërish, nje ngjarje tjeter, fatmiresisht pa dëme të mëdha ka ndodhur në Korçë. Një makinë mori flakë në ecje e sipër afër Pazarit të...

“Audi” shkrumbohet në autostradën Tiranë-Elbasan

Një makinë tip “Audi” ka marrë flakë në autostradën Tiranë – Elbasan. Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Ibë. Nuk është e qatë nëse makina po...

Makina tip “Benz” shpërthen në flakë në Tiranë, policia në vendngjarje

Një makinë tip “Benz” ka shpërthyer në flakë pranë sheshit “Shqiponja” në Tiranë. Nga ngjarja fatmirësisht nuk ka persona të lënduar. Policia dhe grupi...

Lajm i fundit/Merr flakë kamioni në aksin Përrenjas-Librazhd

Merr flakë një kamion me targa të Gostivarit në aksin rrugor Përrenjas-Librazhd, në vendin e quajtur Ura e Bushtricës. Sipas informacioneve parakrake, nuk ka asnjë...

E FUNDIT/ Makina mer flakë duke ecur në autostradë

Një makinë është djegur në ecje në Vlorë. Automjeti ka marrë flakë, në kohën që po udhëtonte në autostradë. Siç shihet edhe nga pamjet ,...

Tiranë/ Makina e policisë në flakë

Një makinë e një policie private është përfshirë nga flakët  pak minuta më parë në rrugën Fortuzi në kryeqytetet. Nderhyrja  e shpejtë e zjarrëfikësve ka...

LAJM I FUNDIT / Merr flakë godina e Bashkisë Durrës

Mbrëmjen e sotme, godina e Bashkisë së Durrësit është përfshirë nga nja zjarr i përmasave të mëdha. Zjarri ka rënë në katin e parë të...

Greqi/Rikthehen zjarret , flakët rrezikojnë 4 fshatra

Katër fshatra të ishullit grek Evia janë përfshirë nga flakët. Më shumë se 250 zjarrfikës, automjete dhe helikopterë janë angazhuar në përpjekjet për shuarjen...

VIDEO/ Tensione në Shkodër, flakë në klasën që ka materiale zgjedhore

Orët e mbrëmjes kanë rikthyer sërish tensionet në Shkodër.  Rreth orës 20:00, administrata e bashkisë së këtij qyteti ka zbarkuar në KZAZ numër 2....

FOTO/ Dëshmia e pasagjerit: Kabina e avionit u mbush me tym,...

Mëngjesin e sotëm, avioni I kompanisë “Blue Panorama”. që do të bënte linjën Rinas-Ancona, ka kryer një ulje të detyruar, pak minuta pasi ishte...