E FUNDIT/Merr flakë në ecje autobusi në Paskuqan

Ndaje
Ilustruese

Policia njofton per nje incident i cili fatmiresisht ka rezultuar pa pasoja. Burimet bejne me dije se autobusi ne Paskuqan ka marre flake si pasoje e djegies se motorrit.

Nuk ka te lenduar, vetem deme materiale.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 06.08.2020, rreth orës 13:00,​ në Paskuqan si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorrit ka marrë flakë në ecje mjeti autobuz me drejtues shtetasin E.J.

Nga zjarri nuk ka njerëz të lënduar, ka vetëm dëmë materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje