Merr flakë makina në Korçë, si shpëtuan çifti me fëmijën 7-vjeçar

Ndaje

Sërish, nje ngjarje tjeter, fatmiresisht pa dëme të mëdha ka ndodhur në Korçë. Një makinë mori flakë në ecje e sipër afër Pazarit të Vjetër.

Nuk dihen ende shkaqet, por dyshimet paraprake janë për një shkëndijë elektrike, e cila mund të ketë shkaktuar dhe zjarrin në automjetin tip ‘Volkswagen’.

Në automjet ndodheshin një çift bashkëshortësh me fëmijën 7- vjeç. Ata shpëtuan pa lëndime.

”Nuk ndjemë asgjë vetëm kur mori flakë. Isha unë bashkë me gruan dhe fëmijën e vogël. Dolëm në kohë. Dyshohet se mori flakë prej një shkëndije elektrike,” tha drejtuesi i mjetit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje