Tiranë/ Makina e policisë në flakë

Ndaje

Një makinë e një policie private është përfshirë nga flakët  pak minuta më parë në rrugën Fortuzi në kryeqytetet.

Nderhyrja  e shpejtë e zjarrëfikësve ka ndihmuar në vënin e flakëve nën kontroll.

Në vendngjarje gjendeshin edhe forcat policore të Shtetit.

Shkaqet e ngjarjes në fjalë janë ende të pazbardhura.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje