E FUNDIT/ Makina mer flakë duke ecur në autostradë

Ndaje

Një makinë është djegur në ecje në Vlorë. Automjeti ka marrë flakë, në kohën që po udhëtonte në autostradë.

Siç shihet edhe nga pamjet , makina është djegur thuajse tërësisht.

Nuk dihen detaje për ngjarjen.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje