“Audi” shkrumbohet në autostradën Tiranë-Elbasan

Ndaje

Një makinë tip “Audi” ka marrë flakë në autostradën Tiranë – Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Ibë. Nuk është e qatë nëse makina po digjet me dashje apo jo.

Gjithashtu, nuk dihet nëse në brendësi të automjetit ka apo jo persona.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje