Lajm i fundit/Merr flakë kamioni në aksin Përrenjas-Librazhd

Ndaje

Merr flakë një kamion me targa të Gostivarit në aksin rrugor Përrenjas-Librazhd, në vendin e quajtur Ura e Bushtricës.

Sipas informacioneve parakrake, nuk ka asnjë të lënduar. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje