Tag: Debat

Basha: Rama të njëjtin përshesh kur s’ka argumente, nuk paskan qenë...

Kreu i PD ka replikuar sërish sot në seancën plenare të Kuvendit, duke thënë se Rama bën batuta kur nuk ka argumente. “Dëgjoni të njëjtën...

KQZ: Akti që nuk ekziston nuk mund të falsifikohet

“Dje media e ineteresuar shqiptare zbuloi te verteten rreth akuzes publike te perhapur nga zyra e grupit parlamentar te Partise Socialiste per gjoja ‘fshehjen’...

Basha ja plas Ramës në sy: O të pashkollë, kukulla pa...

Kryetari i PD, Lulzim Basha i ka numëruar Kryeministrit Edi Rama, përveç lidhjeve me trafikantët dhe kriminelët edhe vitet e arsimit.  Me ashpërsi në...

VIDEO/ Arben Ahmetaj viziton Rrogozhinën, i riu i përcjell: Ik o...

Ministri i Financave Arben Ahmetaj, ka vizituar fshatin Kryevidh të Rrogozhinës. Ahmetaj ka debatuar me një të ri, i cili është pjesë e Forumit...

FOTO/ Mblidhet Kuvendi, pritet debat për organet e Vettingut dhe ndalimin...

Seanca plenare në Kuvendin e Shqipërisë sapo është mbledhur. Në mbledhjen e sotme priten debate të forta mes qeverisë dhe opozitës për aktin normativ...