Tag: Debat

Rama sulm ndaj Metës: Takohet skutave me trafikantët e OLF-së, e...

Kryeministri Edi Rama ka shpërthyer ndaj Presidentit të Republikës, Ilir Meta, duke thënë se shembullin më negativ e ka ai, që sipas Ramës, nuk...

“Kujtesë dhe harresë”, Pollo për Ramën: Nuk i kërkoi falje opozitës...

Ish-deputeti Genc Pollo ka kujtuar disa prej fjalëve të kryeministrit Edi Rama, me te cilat ai e nxjerr bllof kur e risjell në kontekstin...

REPLIKA/Hajdari ultimatum Ramës të tërheqë ligjin, kryeministri: Unë nuk tregoj përralla...

Deputetja Rudina Hajdari ka shkembyer replika te forta me kryeministrin Edi Rama per paketen anti-shpifje, pasi ky i fundit e permendi gjate fjales se...

Murrizi i ashpër me qeverinë: Na keni sjellë me urgjencë në...

I ashpër ka qënë në reagimin e tij deputeti Murrizi i cili nuk kurseu që nga i pari i qeverisë, Edi Ramën, kabinetin e...

Gjuzi zbulon më në fund nga i vijnë kërcënimet: Më ka...

Kujtim Gjuzi gjatë seancës së sotme parlamentare ka zbuluar dhe se nga kush i kishte marrë kërcënimet ne telefonin e tij, fakt të cilin...

Zbardhet debati mes Zgurit dhe Bibës në KQZ/ “Mua s’ka perëndi...

Në mbledhjen e djeshme të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), u zhvillua një debat me tone të larta midis anëtarëve të Partisë Socialiste, Bledar...

Shpërthen mes VIP-ave, Roza Lati sqaron Encën: Artiste mos i jep...

Enca, këngëtarja me me shume ndjekës në rrjetet sociale, ishte e ftuar së fundmi në “Xing me Ermalin”, ku dhe foli mbi deklaratën e...

FOTO/Sherri nuk qenka mbyllur akoma, Olti Curri i kthehet keq Fjoralbës:...

Sherri virtual mes moderatores Fjoralba Ponari dhe blogerit Olti Curri po bën bujë në rrjetet sociale. Gjithçka nisi nga një lapsus që Fjoralba bëri në...

Muka sfidon Ramën: Eja në debat live me mua, intelektualin pa...

Studiuesi Taulant Muka, i cili ishte në postin e zv.ministrit të Arsimit për disa ditë, sfidon kryeministrin Edi Rama duke e ftuar në një...

Përdhunimi i vajzës në Fushë Krujë, deputetja e irrituar: Arrestoni autorin,...

Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ''Open'' me Eni Vasilin. Grida teksa fliste për ngjarjen e Fushë...