‘Zemra’, gazetarja i përvishet Ballës: Jam zonjë, tërhiqe mbrapsht atë që the!

Ndaje

Në emisionin “Të Paekspozuarit” mbrëmjen e djeshme ka ndodhur një skenë tepër interesante, ku deputeti socialist Taulant Balla u përplas me gazetaren Klodiana Lala. Teksa Rakipi kërkoi që të lidhej në linjë me gazetaren Lala, Balla tha se goca mund të ketë ikur. Mirëpo, gazetarja ishte aty dhe “iu sul” Ballës duke i thënë se nuk është gocë, por zonjë. Debati percepitoi, sepse Balla iu drejtua me “zemër”, ndërsa gazetarja i kërkoi t’i kthente mbrapsh fjalët.

DEBATI:

Rakipi: Regjia më lidh me Klodin

Balla: Eee do fusësh prapë atë gocën, paska ikur

Lala: Jo jo, nuk kam ikur, këtu jam

Balla: Hë mi zemër…

Lala: Unë nuk jam goce e para, jam zonjë. Dhe fjalën zemër tërhiqe mbrapsht!/JOQ

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje