Tag: berat

Vdekja tragjike e 55-vjeçarit, bariun në Berat e zënë gurët teksa...

Një bari 50-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Berat. Mësohet se Vladimir Ceno ka gjetur vdekjen në fshatin Karkanjoz ndërsa po kulloste...

EMRAT/Të dënuar në Itali për drogë, OFL ‘zbarkon’ në Berat e...

Operacioni Forca e Ligjit eshte ndalur sot ne Berat dhe Polican, ku i ka kerkuar plotesimin e formularit 3 subjekteve. Nga burime zyrtare, bëhet fjalë...

BERAT/ Gruaja deshi te vriste veten, nuk duronte me te shoqin

Nje grua deshi te vriste veten me fostoksine per shkak se e keqtrajtonte i shoqi. Ngjarja ndodhi ne Kucove dhe gruaja mban inicialet PP dhe...

Ngjarje e rëndë në Berat, 48-vjeçari ngacmon seksualisht vajzën 5-vjeçe

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në qytetin e Beratit. Një familje nga lagjia ‘Barrikadë’ është paraqitur në Drejtorinë Vendore të Policisë...

Vrasje dhe drogë, OFL i dërgon formularin tre emrave të njohur...

Operacioni “Forca e Ligjit” ka zbritur sot në Berat, ku iu ka dorëzuar formularin për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personazheve të njohur...

DETAJE/COVID-19 nuk është larguar, raste të reja në Berat, Durrës dhe...

Nga raportimet deri në orën 09:45 mësohet janë regjistruar 9 raste të reja me COVID-19 në Shkodër, 3 në Durrës 2 në Berat dhe...

Ngjarje e rëndë në Berat, djali dhunonte vazhdimisht nënën e tij

Një 41-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Beratit pasi ushtronte dhunë ndaj nënës së tij. ''Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e...

Kërkohej prej 5 vitesh nga policia, kapet 44-vjeçari nga Berati, zbardhen...

Policia e Beratit ka vënë në pranga një 44 vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim për kultivim të lëndëve narkotike. I ndaluari është Sazan...

Vdekja e 4-vjeçarit në Berat nga rryma elektrike, arrestohet Drejtori dhe...

Policia e Shtetit ka bere me dije detajet nga ngjarja e rende e djeshme, ku humbi jetën një fëmijë 4 vjeç nga kontakti me...

Ngjarje e rëndë në Berat, fëmija 4-vjeç humb jetën pas kontaktit...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Beratit, ku një fëmijë 4-vjeçar ka humbur jetën, për shkak se ka rënë në kontakt...