Tag: berat

Ngjarje e rëndë në Berat, fëmija 4-vjeç humb jetën pas kontaktit...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Beratit, ku një fëmijë 4-vjeçar ka humbur jetën, për shkak se ka rënë në kontakt...

Rritet numri i të infektuarve me Covid 19, konfirmohen raste në...

Gjashtë raste të reja deri me tani konfirmohen me koronavirus në vendin tonë. Burime për Abc News bëjnë me dije se katër raste janë...

LAJM I FUNDIT/Tirana dhe Berati në hartën e kuqe, mes rasteve...

4 qytetare te infektuar me koronavirus, vijon te jete bilanci per vendin tone dhe kete dite. Ne 24 oret e fundit kemi 240 testime,...

Dy rastet e reja pozitive, një mbledhje në Tiranë dërgoi koronavirusin...

U konfirmuan dy raste të reja me koronavirus në Berat.Sipas burimeve zyrtare te ISHP, bëhet fjalë për një burrë 56 vjeç dhe një grua...

Shtohen rastet me koronavirus në Berat, të fundit brenda Drejtorisë së...

Burimet zyrtare pranë Drejtorisë Rajonale të Shëndetit Publik në Berat komfirmojnë se nga 20 testimet e kryera në punonjësit e Ujësjellësit të Beratit vetëm...

U shpall zonë e gjelbër, por në Berat rikthehen rastet me...

Pas shpalljes zonë e gjelbër për shkak se nuk kishte me raste të infektuara me koronavirusi, Berati ka regjistruar sot një rast të ri. “BalkanWeb”...

Tragjedia në Berat, qindra njerëz shkojnë në ceremoninë mortore të viktimave

Edhe pse situata e vështirë pandemike që po kalojmë për shkak të virusit COVID-19 ka detyruar policinë të jetë e pranishme në funeral për...

E FUNDIT/U nxor nga pusi me shenja jete, ndërron jetë në...

Ka shkuar në tre numri i viktimave në Berat. Gentian Hoxha, Neim Hoxha dhe Kamber Hoxha ishin duke pastruar një pus në fshatin Dushnik...

EMRAT/Dy të vdekur nga familja në Berat, u helmuan nga gazi...

Gentian Hoxha, Neim Hoxha dhe Kamber Hoxha ishin duke hapur një pus për vaditje dhe dyshohet se kanë hasur në një xhep gazi. Pasi njoftuan...

Hapnin pus për vaditje në Berat, tre persona të bllokuar brenda

Hapnin pus për vaditje, tre persona të bllokuar në Dushnik të Beratit. Burimet bëjnë me dije se dyshohet se 3 personat kanë hasur në...