Tag: Ben Blushi

Ish-ministri bën lidhjen e librit me vrasjet: Si e parashikoi Ben...

Nje kendveshtrim ndryshe ka ish-ministri i drejtesise  Ylli Manjani, sa i takon krimeve te shumta qe kaplojne ne qytetin e Elbasanit. Ai i lidh ngjarjet...

Largimi nga Top Channel, Florian Agalliu flet hapur për sherrin me...

Bëri bujë "sherri" per te cilen mediat folën gjatë mes Florian Agalliut dhe Ben Blushit, drejtorit te programacionit në Top Channel. Agalliu u largua nga...

Sherr me Blushin, zbulohet arsyeja pse u largua moderatori nga Top...

Prej ditësh në mediat online po qarkullon lajmi i largimit të Florian Agalliut nga Top Channel dhe nga emisioni “Në shtëpinë tonë”. Flori dhe bashkëshortja...

Per here te pare rrefehen rrahjet dhe kercenimet brenda kompanise Top...

Nje nga mediat e top channel ka publikuar sot disa nga skandalet qe kane ndodhur ne kompanine me te madhe mediatike ne vend. Gazeta...

Nje pusi e Tele Blushit! Vjollca kujdesu qe TCH te mos...

Nga Sali Berisha Te dashur miq, ne nje akt te pashembult ne historine e ketyre 3 dekadave, ish deputeti Bardh Spahia u arrestua me urdher...

Lubonja shpërthen kundër Patozit dhe Ben Blushit: “Partitë nuk janë kioska...

Analisti Fatos Lubonja, ka komentuar partinë e re të krijuar nga Astrit Patozi. Lubonja tha se Patozi nuk lufton kundër oligarkëve dhe problemeve të...

A do futet në zgjedhje, flet për herë të parë Ben...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka regjistruar sot në zgjedhjet e 30 qershorit Partinë “LIBRA” të ish-deputetit, Ben Blushi. Por edhe pse Blushi ka dhënë dorëheqjen...

FOTO/ Holanda rikthen vizat, Rama kërkon ndihmën e (ar)miqëve të vjetër

“Holanda po kthehet në narko-shtet”. Ky është lajmi i publikuar sot nga Top-Channel, disa ditë pasi parlamenti holandez votoi pro rikthimit të vizave me...

FOTO/ “Njëri para dhe tjetri mbrapa”, Rama pret ‘mysafir’ Blushin dha...

Biznesmeni i njohur Samir Mane dhe drejtori i Top Channel, Ben Blushi janë fotografuar duke hyrë në godinën e Kryeministrisë. Në fotot e siguruara nga...

A u largua Arbana Osmani nga Top Channel?! Zbulohen të tjera...

Një ditë më parë qarkulloi menjëherë lajmi se Arbana Osmani ka braktisur emisionin “Dua të bëj të lumtur” pas një sherri me drejtorin Ben...