A u largua Arbana Osmani nga Top Channel?! Zbulohen të tjera detaje të dyshimta

Një ditë më parë qarkulloi menjëherë lajmi se Arbana Osmani ka braktisur emisionin “Dua të bëj të lumtur” pas një sherri me drejtorin Ben Blushi.

Ishte Newsbomb.al që shkruante se moderatorja kishte lënë përgjysmë punën e saj, ndërsa ende nuk dihej motivi i sherrit mes tyre.

Por burimen të tjera për “Anabel” konfirmojnë se largimi i Arbanës nuk është i vërtetë dhe se emisionin i saj të do të vijojë normalisht.

Megjithatë burimet për median konfirmojnë një debat që ka ndodhur mes Blushit dhe Osmanit, “siç ndodh rëndom mes një eprori dhe një vartëseje”.

Lajmi u përcoll edhe nga një postim i fundit i shoqes së saj të ngushtë Xhemi Shehu, e cila na bëri të dyshojmë.

“I fut një dorë makarona kur është robi pa punë”, shkruante ajo duke etiketuar Arbanën në foton ku shfaqen duke ngrënë makarona.

Mos ndoshta vajzat po bënin shaka?

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje